Ankara emek çilingir numaraları çilingir firmaları emekte çilingir hizmeti 0541 579 57 70

Ankara emek mahallesinde çilingir hizmeti veren firmalar ve numaraları.Anahtarınızı evde mi unuttunuz  anahtarınızı kayıp mı ettiniz emek mahallesinde çilingir mi arıyorsunuz doğru sayfadasınız iletişim bölümünden bizim ile iletişime geçerek bu sorununuz dan kurtulabilirsiniz. 7/24 hizmet veren firmamız çagrınızı bekliyor.

Ankara  Emek Çelik kapı tamiri ve bakımı yapan firma olarak Emek ve çevresi  her bölgeye hizmet olanakları sağlamaktayız. 

Kilit değişimi  ayar ve bakım  hizmetlerimiz mevcuttur.

genelde en çok şikayet konularından biri olan kapının sert kapanması veya menteşe gıcırtısı

bu tür şikayetlerde yapılması gerekenler, Kapı gıcırtısında menteşeler yağlanmalıdır.

Ne tür yağ kulanmalı gibi sorularda elinizde varsa makina yağı  eğer yoksa yemeklere kullandığımız yağlarda olabilir.

Kapınız eğer sert bir şekilde çarparak veya çok ses çıkararak kapanıyor ise aynı işlemi kapınızın Kilit kısmında bulunan diline yağ sürmeniz halinde  sorunu çözmüş olacaksınız.

Ama bu işlemi yaparken çok fazla yağ kullanmayınız. ve yemek yağı kullanmayınız.

Yemek yağı sadece o an için kapınızı rahatlatacaktır.  1 hafta sonra yine aynı sorun ile karşılaşabilirsiniz. bu durumda makina  yağı en iyi çözüm olacaktır.

Mesela anahtarınız kilit yuvasına rahat girmiyor ise yağlamanızda fayda vardır. Zaman geçtikçe kapınızda paslanma veya zorlanma olabilir bu gayet normal karşılanır. Senede en az birkez kapınıza bakım yapınız.  yoksa elinizde kalabilir.

Rate this post